Perfect SEO logo mobile

SEO аналіз сайту онлайн

У кожного власника сайту з часом з’являється необхідність перевірити параметри свого ресурсу – наприклад, порівняти динаміку позицій у видачі з конкурентами або перевірити швидкість завантаження сторінок. Звичайно, під час співпраці ми даємо детальну інформацію про стан сайту.

Але часто нашим клієнтам і партнерам потрібно швидко отримати уявлення про важливі параметри вебсайту – якраз для таких цілей ми даємо можливість користуватися безкоштовними інструментами для самостійного SEO аудиту онлайн.

Приклад аудиту сайту

Перевірка позицій сайту

Якщо вам потрібно перевірити позиції сайту за пошуковими запитами – скористайтеся нашим інструментом визначення позицій. Цей сервіс перевірки дозволяє відстежити не тільки поточну видачу, але також проводити моніторинг позицій за ключовими словами в їх динаміці.
Ви побачите, по яких саме запитах у видачі присутній ваш вебсайт або сайти конкурентів і як змінюються з часом їхні позиції.

Перевірка тексту сайту на унікальність

Пошукові системи надають перевагу сторінкам з унікальним контентом. Але домогтися 100% унікальності текстів не так легко навіть для професійних копірайтерів. Мало того, нерідко трапляється і плагіат з боку конкурентів і непорядних авторів.
Щоб вчасно виявити неунікальні тексти на вашому сайті – скористайтеся нашим інструментом перевірки унікальності тексту на сторінках.

Перевірка швидкості завантаження сайту

У 2020 році Google повідомили, що швидкість завантаження сайту стане одним з базових факторів ранжування у пошуку і буде виражена в Core Web Vitals (“критично важливих параметрах веб-ресурсу”), до яких відносяться: Largest Contentful Paint (момент відтворення найбільшого контенту), First Input Delay (затримка після першого вводу) і Cumulative Layout Shift (загальний зсув макету) – останній показник відноситься скоріше до юзабіліті, а не до швидкості завантаження.
В онлайн-інструменті перевірки швидкості сайту ми сконцентрувалися на аналізі цих та інших параметрів, які впливають на швидкість завантаження сайту як в десктопній, так і в мобільній версії.

Технічний аудит сайту

Часто буває так, що вебсайт виглядає майже ідеально і працює за кращими стандартами UX/UI, але при цьому містить технічні помилки в коді сайту та налаштуваннях серверу, які впливають на його оцінку з боку пошукових систем.
Щоб контролювати такі ризики та вчасно виправляти помилки, ви можете самостійно використовувати наш інструмент для технічного SEO-аудиту.

Пам’ятайте: щоб ефективно використовувати дані, отримані за допомогою інструментів SEO-аналізу – їх потрібно правильно інтерпретувати. Готовий поділитися власною експертизою.
– Максим Звонарьов, ваш радник з питань SEO та digital

Запитати оцінку просування

Прямий зв'язок в соцмережах:

Натискаючи на кнопку, ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних та погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
та Умовами використання сайту Perfect SEO.